2014-11-13 08:05:07

Projektowanie

Specjalnie dla naszych Klientów proponujemy kilka wariantów usługi projektowej

  • E-PROJEKT -  dotyczy projektów o metrażu od 100 do 200 m2„E-PROJEKT” to doskonała usługa dla wszystkich, którzy chcieliby bez presji czasu, w spokojnej, domowej atmosferze, ale z fachową pomocą profesjonalisty zaplanować układ nawierzchni wokół domu.
  • COMFORT -  dotyczy projektów o metrażu od 200 do 500 m2 „COMFORT” to ekskluzywna usługa, w ramach której projektant umawia się na indywidualne spotkanie z Klientem na terenie budowy. Dzięki temu będą Państwo od początku uczestniczyć w każdym etapie projektu – od pomiarów po prace końcowe. Wizyta specjalisty umożliwi również poznanie indywidualnych preferencji odnośnie każdego szczegółu projektu.
  • PREMIUM - dotyczy projektów o metrażu od 500m2. Usługa „PREMIUM” obejmuje wizytę projektanta na terenie przyszłej budowy w wyznaczonym terminie. Zagospodarowanie przestrzenne tak dużego obszaru wymaga doświadczenia oraz fachowej wiedzy. Indywidualne spotkanie projektanta i inwestora umożliwia omówienie wszystkich szczegółów projektu oraz wykonanie stosownych pomiarów.
  • 3D GRAF -   W tej usłudze projektant przygotowuje dla Państwa projekt 2D, wraz za szczegółami obmiarów technicznych, pomocnych przy układaniu kostki. Zasadniczym walorem tej usługi są wizualizacje 3D dwóch wybranych przez Państwa miejsc projektowanej aranżacji. Projektant przygotowuje po 2 rendery dla obu wybranych miejsc.
Szczegóły dotycząc usługi projektowej otrzymacie Państwo w naszym punkcie sprzedaży lub www.libet.pl/indywidualny-projekt-aranzacji